Przejdź do sklepu z różnymi nasionami marihuany thc-thc.com

Szwajcarska armia zakazauje trawki CBD

Legalna trawka CBD ze Szwajcarii kwitnie, dba o wysokie wpływy i o konsumentów cannabisu, którzy nie są opaleni. Poza tym ta legalna trawka gwarantuje również nie lada zamieszanie wśród szwajcarskiej policji, ponieważ bez testów nie można jej w żaden sposób odróżnić od trawki zawierającej THC i tym samej działającej psychoaktywnie.

Szwajcarska armia zakazauje trawki CBD, GrowEnter

A to, czego nie może policja, nie może również armia. Z tego względu szwajcarskim żołnierzom zarówno podczas godzin pracy jak i poza nią zabrania się spożywania słynnych cannabisowych papierosów zawierających tylko i wyłącznie CBD.

Oficjalnie jest to argumentowane tym, że niski poziom THC poniżej jednego procenta, który jest zawarty w legalnych papierosach CBD, mógłby wystarczyć, aby przekroczyć dopuszczalną dawkę dla prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Gazeta „Tages-Anzeiger“ podaje, że spożywanie oraz posiadanie tych papierosów dla żołnierzy znajdujących się na urlopie albo zwolnieniu jest dopuszczalne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis, potocznej trawki.