nasiona marihuany, sklep

Wyrzucili ją „na zbity pysk” za palenie marihuany

143574722c84ce0sexylips

Magda Mielcarz, która wróciła niedawno do Polski i coraz częściej gości na wizji, w wywiadzie dla jednego z tygodników pochwaliła się dwiema przykrymi sytuacjami…

Pierwsza miała miejsce, kiedy Magda pracowała jeszcze jako modelka: „To było moje jedyne doświadczenie z marihuaną. Agencja wysłała mnie na Majorkę, na sesję sukien ślubnych. To była wielka sesja, prestiżowe zdjęcia, zostałam zakontraktowana na dziesięć dni, za bardzo duże pieniądze. Któregoś dnia zostałam zachęcona i wypaliłam skręta z trawką. Nie podziałało to na mnie najlepiej. Dostała kompletnej paranoi. A ponieważ nie miałam doświadczenia, nie potrafiłam sobie z tym dziwnym stanem poradzić” – wspomina w wywiadzie dla „Gali”.

„Zaczęłam chodzić po studiu w tych sukniach ślubnych i pytać każdego po kolei, czy sprawdził drzwi, czy są zamknięte, czy nikt mnie nie śledzi. Patrzono na mnie lekko podejrzliwie, ale nikt się nie domyślił, o co chodzi”.

Konsekwencje wypalenia skręta w pracy, okazały się dla Magdy poważne: „W przerwie obiadowej nie wytrzymałam napięcia. Wyszłam w tej sukni ślubnej na ulicę, złapałam taksówkę i kazałam się zawieźć na lotnisko w Palma de Mallorca. Tego samego dnia, nie za bardzo pamiętam jak, wróciłam do Warszawy. Agencja wyrzuciła mnie na zbity pysk i przez trzy lata miałam totalny szlaban na pracę w Hiszpanii”.

Druga przykra sytuacja miała miejsce na premierze filmu „Quo Vadis”, gdzie Mielcarz zagrała jedną z ról: „W pewnym momencie przyszła pani z mężem, wielkim inwestorem, który znacząco sponsorował nasz film. Pani w wieku, trudno mi dziś powiedzieć jakim, nie za stara, nie za młoda, między 40 a 50 lat, niesłychanie zadbana, wspaniale ubrana, na pewno kiedyś bardzo piękna. Podeszła do pana Jerzego Kawalerowicza, podała mu rękę i patrząc na mnie z lisim uśmiechem zapytała: Ojejku! Czy ona jest równie głupia jak ładna?!”.

„Strasznie mnie zabolało, że ktoś obcy, nie znający mnie wcale potrafi powiedzieć o mnie coś tak nieładnego”.

thc-thc.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Inne strony, blogi i fora o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis:

thc info foto thc uprawa indoor thc news tematy o marihuanie grow enter haszysz cannabis seeds kanabis info tritonseeds ganjafarmer jamaica seeds informacje o olej cbd medyczna marihuana wrzuta galeria medyczna marihuana f2seeds taniesianie marihuana samen dutch seeds uprawa marihuany ultimateseeds najlepsze sklepy seedbay informacje thc blog thc tv foto haszysz thc galeria forum o uprawie marihuany nasiona marihuany forum kanabis palacze marihuany forum haszysz forum ganjafarmer ranking nasion marihuany bezpieczny upload feminizowane nasiona marihuany galeria marihuany nasiona marihuany foto seedbay akseeds uprawa outdoor firma powiew news kanabis galeria kanabis holenderskiskun dyskusje o uprawie konopi

Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis, potocznej trawki.