nasiona marihuany, sklep

Wyrzucili ją „na zbity pysk” za palenie marihuany

Wyrzucili ją na zbity pysk za palenie marihuany, GrowEnter

Magda Mielcarz, która wróciła niedawno do Polski i coraz częściej gości na wizji, w wywiadzie dla jednego z tygodników pochwaliła się dwiema przykrymi sytuacjami…

Pierwsza miała miejsce, kiedy Magda pracowała jeszcze jako modelka: „To było moje jedyne doświadczenie z marihuaną. Agencja wysłała mnie na Majorkę, na sesję sukien ślubnych. To była wielka sesja, prestiżowe zdjęcia, zostałam zakontraktowana na dziesięć dni, za bardzo duże pieniądze. Któregoś dnia zostałam zachęcona i wypaliłam skręta z trawką. Nie podziałało to na mnie najlepiej. Dostała kompletnej paranoi. A ponieważ nie miałam doświadczenia, nie potrafiłam sobie z tym dziwnym stanem poradzić” – wspomina w wywiadzie dla „Gali”.

„Zaczęłam chodzić po studiu w tych sukniach ślubnych i pytać każdego po kolei, czy sprawdził drzwi, czy są zamknięte, czy nikt mnie nie śledzi. Patrzono na mnie lekko podejrzliwie, ale nikt się nie domyślił, o co chodzi”.

Konsekwencje wypalenia skręta w pracy, okazały się dla Magdy poważne: „W przerwie obiadowej nie wytrzymałam napięcia. Wyszłam w tej sukni ślubnej na ulicę, złapałam taksówkę i kazałam się zawieźć na lotnisko w Palma de Mallorca. Tego samego dnia, nie za bardzo pamiętam jak, wróciłam do Warszawy. Agencja wyrzuciła mnie na zbity pysk i przez trzy lata miałam totalny szlaban na pracę w Hiszpanii”.

Druga przykra sytuacja miała miejsce na premierze filmu „Quo Vadis”, gdzie Mielcarz zagrała jedną z ról: „W pewnym momencie przyszła pani z mężem, wielkim inwestorem, który znacząco sponsorował nasz film. Pani w wieku, trudno mi dziś powiedzieć jakim, nie za stara, nie za młoda, między 40 a 50 lat, niesłychanie zadbana, wspaniale ubrana, na pewno kiedyś bardzo piękna. Podeszła do pana Jerzego Kawalerowicza, podała mu rękę i patrząc na mnie z lisim uśmiechem zapytała: Ojejku! Czy ona jest równie głupia jak ładna?!”.

„Strasznie mnie zabolało, że ktoś obcy, nie znający mnie wcale potrafi powiedzieć o mnie coś tak nieładnego”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Inne strony, blogi i fora o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis:

thc info foto thc uprawa indoor thc news tematy o marihuanie grow enter haszysz cannabis seeds kanabis info tritonseeds ganjafarmer jamaica seeds informacje o olej cbd medyczna marihuana wrzuta galeria medyczna marihuana f2seeds taniesianie marihuana samen dutch seeds uprawa marihuany ultimateseeds najlepsze sklepy seedbay informacje thc blog thc tv foto haszysz thc galeria forum o uprawie marihuany nasiona marihuany forum kanabis palacze marihuany forum haszysz forum ganjafarmer ranking nasion marihuany bezpieczny upload feminizowane nasiona marihuany galeria marihuany nasiona marihuany foto seedbay uprawa, hodowla, w domu, na dworze, marihuany, konopi, poradnik akseeds uprawa outdoor firma powiew news kanabis galeria kanabis holenderskiskun dyskusje o uprawie konopi

Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis, potocznej trawki.