Recenzja Odmiany Power Plant

Odmiana Power Plant to w rzeczywistości szczep od Dutch Passion, ale odniosła ona tak szybko sukces, że większość dużych seedbanków stworzyła własną odsłonę tego szczepu. Na przykład Sensi Seeds – Pure Power Plant, a Royal Queen Seeds – Power Flower.

Genetyczne pochodzenie Power Plant, które wyróżnia się wysoką zawartością THC i wyrazistym smakiem, wywodzi się z Południowej Afryki. W 1997 roku pojawiła się ona w Holandii i od tego czasu ma stałe miejsce w wielu holenderskich coffeeshopach.

Możnaby przypuszczać, że odmiany Power Plant różnych producentów są do siebie bardzo podobne, jednak nie jest to do końca prawdą. Odmiany Power Plant różnych seedbanków są do siebie podobne jeśli chodzi o intensywny zapach i korzenno-cytrynowy smak, który sprawia wrażenie bardzo świeżego i słodkawego posmaku.

Duże Różnice Mimo Podobnej Genetyki

W odniesieniu do efektów odmian Power Plant można jednak zauważyć znaczne różnice pomiędzy nasionami różnych producentów. Efekt Power Plant charakteryzuje się silnym, unoszącym highem, który zawdzięcza swojej dominacji sativy i 20% THC, które osiąga w dobrych warunkach uprawy. To sprawia, że odmiany Power Plant są szczególnie odpowiednie dla kreatywnych użytkowników. Pure Power Plant od Sensi Seeds znacznie różni się w stosunku zawartości genów sativy do indici, podczas gdy odmiana Power Plant od innych producentów wykazuje dominację sativy wynoszącą nawet do 88%, zawartość sativy w wariancie od Sensi Seeds wynosi zaledwie 60%.

W uprawie roślina Power Plant jest uważana za wdzięczną i wydajną, nawet jeśli jest uprawiana przez niedoświadczonych growerów. W naszych szerokościach geograficznych, w krajach, w których jest to legalne, w okresie letnim może być uprawiana na zewnątrz, gdzie osiąga nawet 2m wysokości, a plony w warunkach indoor mogą wynosić nawet do 550g/m2 po około 8 tygodniach kwitnienia.

Na zewnątrz, gdzie najlepszą porą na zbiór plonów jest październik, możliwe są duże wahania wagi plonów ze względu na panujący klimat. Szczególnie dobrze rozwija się na obszarach śródziemnomorskich, ale również w zimniejszych klimatach, zwłaszcza w szklarni, gdzie możliwe są bardzo dobre plony. Rośnie szybko, a okres jej kwitnienia jest krótki, dlatego zawsze należy zadbać o to, aby zapewnić jej wystarczającą ilość światła i pożywienia. Poza tym Power Plant doskonale nadaje się do uprawy przez niedoświadczonych hodowców i daje gwarantowaną doskonałą jakość plonu przy dobrych warunkach uprawowych.

Power Plant Cieszy Się Dużą Sympatią

Odmiana Power Plant jest popularna zarówno wśród konsumentów medycznych, jak i rekreacyjnych. Nadaje się równie dobrze do prac związanych z kreatywnym tworzeniem jak i do relaksu, choć niekoniecznie nadaje się w celu zasypiania.
Wszystkie wspaniałe właściwości Power Plant zostały nagrodzone w 2008 i 2009 roku pucharem Highlife Cup, co potwierdza jej niezwykłość i doskonałą jakość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany thc, potocznie zwanej trawką i konopi cbd.